• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

30 letni prawiczek potrzebuje pomocy

Kobieta

Aisog01

Erotoman
dołączyć do towarzystwa w piwnych i nie tylko piwnych ogródkach.
Tam są same starsze osoby i alkoholicy, takie wiesz, przylepy.


jeszcze koncerty, wernisaże, pielgrzymki, teatry, wydarzenia sportowe, knajpki z muzyka taneczna
Może w Twojej miejscowości są... A jakbyś i tak był na takim wydarzeniu, to i tak nie będziesz się do kogoś pchał, bo każdy z kimś jest
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
🤣
Raczej wolał bym żeby wszyscy byli świadomi swoich czynów.
Po alkoholu lepszy sex :) tak mówią, ale skąd ja to mogę wiedzieć skoro nie piję alko :) no ale zastanówmy się, panna wypija całą butelkę wina i jest tak napalona, że rzuca się na ciebie i rozrywa twoje ubranie - co robisz w takiej sytuacji?
 
Mężczyzna

prawiczek91

Cichy Podglądacz
Po alkoholu lepszy sex :) tak mówią, ale skąd ja to mogę wiedzieć skoro nie piję alko :) no ale zastanówmy się, panna wypija całą butelkę wina i jest tak napalona, że rzuca się na ciebie i rozrywa twoje ubranie - co robisz w takiej sytuacji?
Nie wiem bo nie byłem w takie sytuacji. Gdybanie nie ma sensu chodź znając mnie to odwiózł bym dziewczynę do domu i na tym by się skończyło
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W zaciszu domowym jest wygodnie, może @Aisog01 jest domatorką.
Byc może tak, jednak ludzi można poznać tylko w dwóch miejsca:
- na forum np. SF
- lub w realu - w miejscach w których przebywają. I tak, miłośnika Bacha, na koncertach jego utworów. Grzesznika w kościele itp.
Jeśli jest domatorka i nie skopie własnego rozumu, pozostanie nią do końca życia. I to z własnego wyboru.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Byc może tak, jednak ludzi można poznać tylko w dwóch miejsca:
- na forum np. SF
- lub w realu - w miejscach w których przebywają. I tak, miłośnika Bacha, na koncertach jego utworów. Grzesznika w kościele itp.
Jeśli jest domatorka i nie skopie własnego rozumu, pozostanie nią do końca życia. I to z własnego wyboru.
nie mówię, że bycie domatorem jest złe ale znając życie to wiadomo jak to bywa przy tych realnych spotkania - termin i godzina nie pasuje, za daleko itp.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Byc może tak, jednak ludzi można poznać tylko w dwóch miejsca:
- na forum np. SF
- lub w realu - w miejscach w których przebywają. I tak, miłośnika Bacha, na koncertach jego utworów. Grzesznika w kościele itp.
Jeśli jest domatorka i nie skopie własnego rozumu, pozostanie nią do końca życia. I to z własnego wyboru.
Retnu, nie lubię siedzieć w domu. Lubię podróżować
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Tam są same starsze osoby i alkoholicy, takie wiesz, przylepy.



Może w Twojej miejscowości są... A jakbyś i tak był na takim wydarzeniu, to i tak nie będziesz się do kogoś pchał, bo każdy z kimś jest
Moje miejsce siedzenia jest wsią.
A tutaj nie pozna się nikogo nowego, a jeśli już, to nowy jest oceniany pod katem przydatności dla wsi 🙂Ostatnio trafił się nam rosyjski profesor, doktor, doktor, doktor, imię, imię, nazwisko - tak należało zwracać się do niego - i jak sie już domyślasz nie mieliśmy z niego żadnych korzyści.
Ale to jest wieś. Co innego w miastach. Nie wszędzie dominują piwosze. Przed południem spotkasz w miarę normalnych ludzi.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Nie za bardzo widzę tindera w moim przypadku, no bo zacznijmy od najważniejszego wole, żeby informacja o tym, że jestem prawiczkiem nie była upubliczniona. Jeśli na tinderze jest osoba, która szuka tzw. ONS-a to raczej chodzi jej o upojną noc, a nie spotkanie z prawiczkiem. Musiałbym nakłamać, żeby przekonać taką dziewczynę do spotkania, a tego robić nie chcę.
Widać że nie korzystałeś. Wcale nie musisz pisać ani że jesteś prawiczkiem ani ONS. Jak cię z kimś sparuje możesz pogadać i się dowiedzieć czy tej osobie to odpowiada i wsio. Jak tak to gotowe jak nie to next.
To fajnie, że masz znajomych 😀. Ja nie mam z kim pograć:/ w samochodówki.
Są różne fora tematyczne tam od ręki znajdziesz ludzi do każdej gry. Ja osobiście nie lubię samochodówek.
🤣
Raczej wolał bym żeby wszyscy byli świadomi swoich czynów.
Pamiętaj że nie każda panna po 2 piwach jest pijana. Niektóre potrafią naprawdę cała wannę opróżnić.
Tam są same starsze osoby i alkoholicy, takie wiesz, przylepy.
Dzięki
 

Halred

Erotoman
Zycie w kampusie jest w pierwszym rzędzie szkoła życia w społeczeństwie, a dopiero później umiejętnością kolejnych zaliczeń.
Niemowy nie maja tam żadnych szans na zakończenie pierwszego semestru.
To masz dziwne informacje, bo wlasnie nerdy najlepiej sobie tam radza, przynajmniej jesli o same studia chodzi. Gorzej z relacjami damsko-meskimi, zwlaszcza na studiach technicznych gdzie moga byc najwyzej mesko-meskie z braku dziewczyn na kierunku. Tak samo z praca, jak idziesz w kierunek techniczny, to nie licz na wspolpracownikow odmiennej plci. A statystycznie wiekszosc partnerow ludzie poznaja w szkole, na studiach i w pracy.
Hmmm ciekawe jakbyś nazwał nie mężczyznę tylko taką dziewczynę 🤔 też nerdem?
Jesli jest nerdem to tak. To okreslenie niezalezne od plci.
jednak teraz szukam chętnej, która się sama się zgłosi,
Nie licz na to. Zwlaszcza jak nie bedziesz klamac. Jak nie masz dziewczyny to z automatu jestes uznawany za wybrakowanego i impotenta, nawet jesli w rzeczywistosci jestes najlepszym ogierem w miescie. Jak jestes prawiczkiem to jeszcze gorzej, zwlaszcza jak masz przy tym wiecej niz 16 lat. Kobiety uznaja zwykle, ze nie mozesz z wlasnej woli byc prawiczkiem, albo nie miec dziewczyny i wynika to tylko z tego ze cos z toba mocno nie tak, ze zadna cie nie chce i nie warto dawac ci szansy sie wykazac.

przez ludzi tinder stał się sex randką - takie jest moje zdanie.
Nawet portale typowo pod seks (datezone) nie zawsze sluza tylko do tego. Tinder to w 99% szukanie partnera/znajoych a nie typowe ons.
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Mam znajomych w takiej sytuacji. Na ich miejscu spróbowałbym seksu z prostytutka, żeby zdobyć jakieś doświadczenie, ale zdaje sobie sprawę że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Jak nie masz dziewczyny to z automatu jestes uznawany za wybrakowanego i impotenta, nawet jesli w rzeczywistosci jestes najlepszym ogierem w miescie. Jak jestes prawiczkiem to jeszcze gorzej, zwlaszcza jak masz przy tym wiecej niz 16 lat. Kobiety uznaja zwykle, ze nie mozesz z wlasnej woli byc prawiczkiem, albo nie miec dziewczyny i wynika to tylko z tego ze cos z toba mocno nie tak, ze zadna cie nie chce i nie warto dawac ci szansy sie wykazac.
Tutaj @prawiczek91 nie słuchaj Halreda, wcale nie jesteś gorszy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry